Ons fantastische team

Maak kennis met ons enthousiaste team.

Miranda van Kuijk

Leerkracht groep van 1/2a
m.vankuijk@bsdetuimelaar.nl

Marelva Molina-Dossett

Mirella van Raffen

Leerkracht van groep 3
m.vanraffen@bsdetuimelaar.nl

Nancy Tadey

Intern begeleider
n.tadey@bsdetuimelaar.nl

Petra Kooyman

Leerkracht van groep 1/2b
p.kooyman@bsdetuimelaar.nl

Ranu Jaglal

Leerkracht van groep 4/5
r.jaglal@bsdetuimelaar.nl

Sanne Vreugdenhil

Judith Bueninck

Leerkracht van groep 1/2b
j.bueninck@bsdetuimelaar.nl

Yagmur Kayabasi

Leerkracht van groep 5/6
y.kayabasi@bsdetuimelaar.nl

Angela Slob

Leerkracht van groep 3 en 7/8
a.slob@bsdetuimelaar.nl

Chantal Pansier

Leerkracht groep van 7/8
c.pansier@bsdetuimelaar.nl

Geoffrey van IJperen

Gymleerkracht Lekker Fit!
g.vanijperen@bsdetuimelaar.nl

Hülya Yurdakul

Medewerker ouderbetrokkenheid
h.yurdakul@bsdetuimelaar.nl

Anouk Crul

Stagiaire (pabo) groep 7/8
a.crul@bsdetuimelaar.nl