Ons fantastische team

Maak kennis met ons enthousiaste team.

Miranda van Kuijk

Leerkracht groep van 1/2a
De kleuterperiode kan gezien worden als: “de fundering die je goed moet laten drogen, voordat je kunt gaan metselen om een muur te bouwen. Pas dan kun je in stevige muren investeren!”
m.vankuijk@bsdetuimelaar.nl

Marelva Molina-Dossett

Conciërge
Saamhorigheid is alleen mogelijk als we liefde en respect voor elkaar hebben.
m.molinadossett@bsdetuimelaar.nl

Mirella van Raffen

Leerkracht van groep 3
Bij mij  kun je terecht voor een helpende hand en een luisterend oor. Ik kan je helpen bij het positief benaderen van kinderen wat tot taakgericht werken en spelen leidt.
m.vanraffen@bsdetuimelaar.nl

Nancy Tadey

Intern begeleider
Alles zelf doen is optellen. Samenwerken is vermenigvuldigen.
n.tadey@bsdetuimelaar.nl

Petra Kooyman

Leerkracht van groep 1/2b
Bij mij kun je terecht  voor een luisterend oor!
p.kooyman@bsdetuimelaar.nl

Ranu Jaglal

Leerkracht van groep 4/5
Bij juf Ranu kun je je gevoelens uiten!
r.jaglal@bsdetuimelaar.nl

Sanne Vreugdenhil

Directeur
Ik verbind graag en help u verder. Met een goed gesprek en een luisterend oor, helpen wij samen uw kind de basisschool door!
s.vreugdenhil@bsdetuimelaar.nl

Judith Bueninck

Leerkracht van groep 1/2b
Wat wilt u weten over lezen en voorlezen? U bent bij mij aan het juiste adres!

j.bueninck@bsdetuimelaar.nl

Yagmur Kayabasi

Leerkracht van groep 5/6
Ik vind orde, rust en regelmaat belangrijk in een combinatiegroep!

y.kayabasi@bsdetuimelaar.nl

Angela Slob

Leerkracht van groep 3 en 7/8
Het gaat er niet om of je de beste bent, het gaat er om of je morgen weer beter bent dan gisteren
a.slob@bsdetuimelaar.nl

Chantal Pansier

Leerkracht groep van 7/8
Waarom moeilijk doen als het samen kan!

c.pansier@bsdetuimelaar.nl

Geoffrey van IJperen

Gymleerkracht Lekker Fit!
Een dag niet gelachen, is een dag niet gespeeld
g.vanijperen@bsdetuimelaar.nl

Hülya Yurdakul

Medewerker ouderbetrokkenheid

Heeft U tijd voor een kopje koffie of thee? Dan bent U van harte welkom in de ouderkamer. Een persoonlijk gesprek over de schoolontwikkeling, zal U een beter inzicht geven over de vorderingen van uw kind en brengt U op de hoogte van de belangrijke ontwikkelingen binnen de school!
h.yurdakul@bsdetuimelaar.nl

Anouk Crul

Stagiaire (pabo) groep 7/8
a.crul@bsdetuimelaar.nl